Közösségi szolgálat
Belépés



2012. május

Horváth Réka 12. c osztályos tanuló elnyerte Sárbogárd Város Képviselő-testülete "SÁRBOGÁRDI TALENTUM" kitüntető címét.

2012. április

Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny
Iskolánk csapata-Boros Gergő, Cseh Miranda, Márkus Klára, Prikkel Ákos- a második helyen jutott tovább a megyei fordulóba.

2012. március

Fejér megyei Diáknapok

Kategóriadíjat nyert iskolánk: 
Diákszínpadi kategória
– Petőfi kvartett (Makkos Anna Ráhel 8.c, Szőnyegi Dóra 11.d,Takács Anna 11.c és Nagy Petra 12.b)

Diákszínpadi kategóriában minősítve:
Petőfi kvartett arany, Csapattagok: Makkos Anna Ráhel 8.c, Szőnyegi Dóra 11.d, Takács Anna 11.c és Nagy Petra 12.b
Petőfi Színpad bronz, Csapattagok: Gremsperger Bence, Kiss Ádám, Márkus Mónika, Pál Henriette, Siák Magdolna, Kis Dorina, Leszák László, Boda Donát, Márton Anett, Illés Éva

Vers és prózamondás kategóriában minősítve:
Varnyu Lilla ezüst
Takács Anna arany
Szabó Nóra ezüst

Sótájm kategóriában minősítve:
Petőfis lányok ezüst, Csapattagok: Pál Henriette, Vinklár Vivien, Rigó Maja, Kovács Fanni

Pop, Rock, Jazz, Mai dal kategóriában minősítve:
Siák Magdolna bronz

Illyés mesemondó verseny
Makkos Anna Ráhel II. helyezés, Dörögdy Anna III. helyezés

Farkas Gyula Természettudományi Emlékverseny
Iskolánk csapata-Balogh Csenge, Csibrik Annamária, Horváth Amelita, Hollósi Kata, Bóka Ferenc, Demeter Máté, Horváth István, Huszár Bálint- az 5-6. osztályos kategóriában a második helyezést érte el.

Nyelvész Bendegúz
A megyei fordulóba jutottak: Rehány Tamás (5.c), Huszár Boróka (6.c), Sükösd Gergő (6.c) osztályos tanulók

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
A megyei fordulóba jutottak: Kiszl Fanni és Bunford Enikő 8.c osztályos tanulók.

Játékos matematika verseny
5-6. évfolyamon I. helyezést ért el: Demeter Máté, Huszár Bálint, Lovász Bence, Sükösd Gergő a 6.c osztályból.

Költőnk és kora vetélkedő
Döntőbe jutottak: Ertvein BrigittaMarekkel Dávid, Megyeri Enikő, Retter Alexandra 12.b

Országos Diákszínjátszó Találkozó
A Közép-dunántúli regionális elődöntőn arany fokozatot értek el:
Makkos Anna Ráhel 8.c, Szőnyegi Dóra 11.d, Takács Anna 11.c és Nagy Petra 12.b
A legjobb fői főszereplő közönségdíját Nagy Petra nyerte el.

Országos Ábel Jenő Latin verseny döntő fordulójába jutottak:
Minores kategóriában: Kovács Andrienn (8.c), Tóbel Cintia (8.c)
Majiores kategóriában: Szajkó Anikó (11.c), Vinklmann Gréta (11.c)

OKTV - FRANCIA NYELV
Horváth Réka
12.c osztályos tanuló a döntőbe jutott, melyre április 13-án kerül sor.

Megyei Matematika verseny
Döntőbe
jutottak: Takács Anna 11.c, Simon Barbara és Sipos Dávid 12.c osztályos tanulók.

Diákolimpia - Kézilabda
Az országos döntőbe jutott lány kézilabdacsapatunk.

Körzeti Labdarúgó Bajnokság
Fiú IV. korcsoportjában I. helyezést ért el iskolánk csapata

2012. február

Megyei Sakk diákolimpia:

III. korcsoport egyéni harmadik helyezés Demeter Máté 6.c

Területi Sakk diákolimpia:

IV. korcsoport egyéni első helyezés Parnicsán Eszter 7.c

III. korcsoport egyéni második helyezés Demeter Máté 6.c

III-IV korcsoport csapat második helyezés Demeter Dávid (7.c), Demeter Máté, Sükösd Gergő,  Lovász Bence (6.c)

 

Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny:

FRANCIA NYELV

Horváth Réka 12.c III. helyezett

Már Nóra 12.c IV. helyezett

NÉMET NYELV

Oláh Réka 9.b II. helyezett

2012. január

Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny megyei fordulójába jutottak

(161 iskola közel 3200 tanulója vett részt az iskolai fordulóban):
Kovács Adrienn, Barsi Balázs, Tóth Regina, Tóbel Cintia, Bunford Enikő, Kiszl Fanni, Szajkó Dóra (8.c)
Felkészítő tanár: Barabás Irén

Az OKTV második fordulójába jutott:

Göbölös Sándor Mátyás (12.b) német nyelv
Felkészítő tanár: Tóth Gabriella

Horváth Réka (12.c) francia nyelv
Felkészítő tanár: Müller Viktória

2011. december

OKTV továbbjutók

Magyar irodalom
Hajba Norina(11.c)
Takács Anna (11.c)
Vinklmann Gréta (11.c)
Felkészítő tanár: Sallai Szilvia

Vörösmarty szavalóverseny:
Takács Anna (11.c) megyei 3. helyezés
Felkészítő tanár: Sallai Szilvia

Sport

Teremlabdarúgó torna 4. helyezés:
Rohonczi Marcell 5.c; Barabás József, Horváth István, Sükösd Gergő 6.c; Demeter Dávid, Lémann Balázs 7.c; Németh Kristóf, Várady-Szabó Márton 8.c
Felkészítő tanár: Horváthné Szabó Judit

Röplabda Karácsony kupa II. helyezés:
Baki Dániel, Bús László Márton, Szénási Gergely, Barsi Balázs, Németh Kristóf, Várady-Szabó Márton 8.c
Felkészítő tanár: Virág Mária

 

2011. október

Angol szépkiejtési háziverseny 5-6. évfolyam:

I.   Csibrik Annamária 5.c
II.  Sükösd Gergő 6.c
III. Tóth Lilla 5.c

16-an vettek részt.

Angol fordítási verseny 7-12. évfolyam:

10-12. osztályos korcsoport:

I.    Szajkó Anikó 11.c
II.   Retter Alexandra 12.b
III.  Vinklmann Gréta 11.c

7-9. osztályos korcsoport:

I.   Prikkel Ákos 9.a
II.  Szabó Eszter Réka 9.c
III. Nyikos Domonkos 9.b
dicséretes Kósa Petra 9.b
dicséretes Skopál András 9.c
dicséretes Varga Balázs 9.c

33-an vettek részt

 

 
Diákbábel
Ökoiskola
Banner
Határtalanul
Banner
Versünnep
Banner
Bánffy Szalon
Banner
NTP
Banner