Közösségi szolgálat
Belépés



2013. április

Szép Magyar Beszéd regionális döntő Kazinczy-jelvény bronz fokozatát érte el Sükösd Gergő (7.c).
Nyelvész Bendegúz megyei elért 7. helyezés Huszár Boróka (7.c) és 10. helyezés Kristóf Napsugár (5.c).


2013. március

A Fejér megyei középiskolások matematika versenyének döntőjébe jutott:
9. évfolyamon Kósa Szilárd (10.d) és 12. évfolyamon Takács Anna (12.c)

Iskolánk csapata a fiú amatőr röplabda  diákolimpia V-VI korcsoportos országos döntőn a 18. helyet szerezte meg.

Balogh Csenge 7.c osztályos tanuló a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulójába jutott.

A Konnektorok csapat(Dörögdy Anna, Kiszl Fanni, Szajkó Dóra, Tóbel Cintia 9.c) a Gróf Széchényi István Műszaki Szakközépiskola II. Természettudományi Megyei Versenyének döntőjén 7. helyezést ért el.

Nyelvész Bendegúz megyei fordulójába jutottak:

Kristóf Napsugár, Horváth Zsombor (5.c), Tóth Lilla (6.c), Sükösd Gergő, Huszár Boróka, Balogh Csenge (7.c).

Országos Ábel Jenő Latin verseny döntő fordulójába jutottak:
Minores kategóriában: Keresztes Nóra (8.c), Parnicsán Eszter (8.c)

 

2013. február

Szép magyar beszéd verseny megyei fordulón Sükösd Gergő 7.c 1. helyezést ért el.

Sakk megyei diákolimpia csapatverseny fiú IV. korcsoportban harmadik helyezett: Lovász Bence, Demeter Máté, Rohonczy Marcell 6.c, Parnicsán Eszter 8.c

Sakk megyei diákolimpia egyéni verseny fiú IV. korcsoportban hatodik helyezett: Lovász Bence 7.c, III. korcsoportban hetedik helyezett Rohonczy Marcell 6.c

Sakk megyei diákolimpia egyéni verseny lány IV. korcsoportban negyedik helyezett: Parnicsán Eszter 8.c, ötödik helyezett Huszár Boróka 7.c

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójában:
Rehány Tamás 6.c osztályos tanuló egyéni 5. helyezést,
Sükösd Gergő 7.c osztályos tanuló egyéni 10. helyezést, 
a hatodik évfolyam csapatban 7. helyezést,
a hetedik évfolyam csapatban 5. helyezést ért el.

2013. január

Zalamat Angol Nyelvi és Országismereti versenyen Kristóf Napsugár 5.c az országban  2. legjobb eredményt érte el.

Amatőr Röplabda Középiskolás Bajnokság V-VI. korcsoport fiú II. helyezés:
Vámosi Máté, Kreutz Benjamin, Bíbor Zoltán, Boros Gergő 12.d, Vámosi Kristóf, Tutuc Erik Joel 9.a, Kreutz Dávid 10.b, Baki Dániel, Szénási Gerely, Horváth Márk, Barsi Balázs 9.c

Amatőr Röplabda Középiskolás Bajnokság V-VI. korcsoport lány III. helyezés:
Katona Karolina 12.b, Márkus Helga 10.a, Szedlákovics Fanni 9.a, Bugyik Barbara, Halasi Nóra, Huszár Fruzsina, Kiszl Fanni, Kovács Adrienn, Tóbel Cintia, Bartók Kinga 9.c

Sakk körzeti diákolimpia csapatverseny fiú IV. korcsoportban első helyezett: Lovász Bence, Demeter Máté, Süküsd Gergő 7.c, Demeter Dávid 8.c
Sakk körzeti diákolimpia  egyéni verseny:
Fiú IV. korcsoportban:  Lovász Bence 7.c 2. helyezett, Demeter Máté 7.c 3. helyezett
Fiú III. korcsoportban: Rohoncy Marcell 6.c 1. helyezett
Lány IV. korcsoportban:  Parnicsán Eszter 8.c 1. helyezett, Huszár Boróka 7.c 2. helyezett

2012. december
Alba Regia Informatika Verseny országos döntőjében Takács Anna 12.c 9. helyezést ért el.

A megyei j-ly versenyen Kristóf Napsugár (5.c) és Sükösd Gergő (7.c) 3. helyezést ért el.
Freshhh junior online természettudományi versenyen az ország 500 csapatából a 10.d osztály csapata a 18. helyezést érte el.

Bolyai matematika verseny:
I. helyezés: Kiszl Fanni, Tóbel Cintia, Alpek Kata, Szajkó Dóra (9.c)
IV. helyezés: Révész Csaba, Baki Dániel, Makkos Anna Ráhel, Halasi Nóra (9.c)

Kézilabda kupa Simontornya II. helyezés IV. korcsoport.
Csapattagok:
Barabás József, Bóka Ferenc, Fekécs Alex, Horváth István, Huszár Bálint, Márkovics Dániel, Sükösd Gergő (7.c ), Demeter Dávid (8.c), Simon Csaba, Kovács Roland (MGA 8.a)

Megyei futsal teremlabdarúgás IV. helyezett lett iskolánk csapata:
Márkovics Dániel, Horváth István, Barabás József (7.c), Král András, Rohonczy Marcell, Varga Zoltán (6.c), Kiss Roland, Demeter Dávid, Deák Dániel (8.c)


2012. november
A Lázár Ervin országos anyanyelvi verseny 9. helyezését érte el Cseri Nikolett, Kovács Evelin, Nagy Tünde alkotta csapatunk.

Teremlabdarúgó diákolimpia IV. korcsoportjában területi elő helyezettje lett iskolánk fiúcsapata:
Márkovics Dániel, Horváth István, Barabás József (7.c), Král András, Rohonczy Marcell, Varga Zoltán (6.c), Kiss Roland, Demeter Dávid, Deák Dániel (8.c)

Asztalitenisz diákolimpia IV. korcsoportjában egyéni I. helyezett Sükösd Gergő és II. helyezett Huszár Bálint (6.c ) képviselik iskolánkat a megyei fordulóban.

2012. október
A Lázár Ervin országos anyanyelvi versenyen a 49 csapat közül a legjobb 10 közé jutott iskolánk csapata, melynek tagjai: Kovács Evelin, Nagy Tünde, Cseri Nikolett 10.c osztályos tanulók.

 
Diákbábel
Ökoiskola
Banner
Határtalanul
Banner
Versünnep
Banner
Bánffy Szalon
Banner
NTP
Banner