Közösségi szolgálat
Belépés



Asztalitenisz egyéni megyei IV. korcsoport III. helyezés Tóth Lilla 7.c
Felkészítő tanár: Horváthné Szabó Judit

Teremlabdarúgás megyei IV. korcsoport III. helyezés: Horváth Zsombor 6.c,  Kertész Attila, Nagy László, Král András, Szecsődi Bence, Rohonczy Marcell 7.c, Sükösd Gergő, Márkovics Dániel, Horváth István, Barabás József 8.c
Felkészítő tanár: Horváthné Szabó Judit

Sakk diákolimpia megyei IV. korosztályos egyéni verseny III. helyezett Demeter Máté, Lovász Bence 8.c
Felkészítő tanár: Nagy Attila, Virág Mária

Röplabda Karácsonyi Kupa megyei második helyezés fiú csapat:

Boros Gergő 13.d, Barsi Balázs 10.c, Biber Zoltán 13.d, Horváth Márk 10.c, Vámosi Máté 13.d, Vámosi Kristóf 10.a, Szénási Gergely 10.c, Tutuc Eric Joel 9.a
Felkészítő tanár: Virág Mária

Röplabda Diákolimpia

- Fiú megyei I. helyezés: Aranyos Attila 9.a, Baki Dániel 10.c, Biber Zoltán 13.d, Boros Gergő 13.d, Farkas Gábor 10.a, Horváth Márk 10.c, Kovács Martin 9.a, Kreutz Benjámin Zsolt 13.d, Szénási Gergely 10.c, Vámosi Kristóf 10.a, Vámosi Máté 13.d

- Lány megyei II helyezés: Bodoki Bernadett 9.a, Bugyik Barbara 10.c, Halasi Nóra 10.c, Huszár Fruzsina 10.c, Kiszl Fanni 10.c, Kovács Adrienn 10.c, Márkus Helga 11.a, Szedlákovics Fanni 10.a

Felkészítő tanár: Virág Mária

Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő- Kislabda hajítás
Nagy László Károly 7.c  3. hely (országos 27. helyezés)
Felkészítő tanár: Horváthné Szabó Judit

Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő- Súlylökés
Horváth István 8.c  II. hely
Felkészítő tanár: Horváthné Szabó Judit

Atlétika többpróba  csapatverseny megyei döntő  III. hely
Gula István 7.c

Horváth István8.c

Horváth János Bence 7.c

Márkovics Dániel 8.c

Sükösd Gergő 8.c

Varga Zoltán 7.c
Felkészítő tanár: Horváthné Szabó Judit

Országos Labdarúgó Diákolimpia IV. korcsoport IV. hely

Barabás József 8.c

Boda Bálint 7.c

Gula István 7.c

Horváth István 8.c

Horváth Zsombor 6.c

Král András 7.c

Márkovics Dániel 8.c

Rohonczy Marcell 7.c

Szecsődi Bence 7.c

Varga Zoltán 7. c

Felkészítő edző: id. Pajor László
Felkészítő tanár: Horváthné Szabó Judit

Sünbarát rajzverseny országos I. helyezés Szarka Éva 6.c
Felkészítő tanár: Huszár Károly

'48-as rajzverseny országos I. helyezés Fekete Kitti 11.c
Felkészítő tanár: Huszár Károly

Víz Világnapja Rajzverseny megyei I. helyezett Huszár Boróka 8.c
Felkészítő tanár: Huszár Károly

Vörösmarty Mihály megyei szavalóverseny: Horváth István 8. c különdíjas
Felkészítő tanár: Barabás Irén

A dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium által a 8. és 9. osztályosok számára megrendezett a Bolyai városi és régiós matematika versenyen iskolánk csapata: I. helyezés: Bóka Ferenc, Demeter Máté, Huszár Boróka, Sükösd Gergő 8. c, II. helyezés: Horti Kristóf, Horváth Amelita, Huszár Bálint, Lovász Bence 8. c
Felkészítő tanár: Lovászné Tóbel Katalin, Takács Sándor

Szép Magyar Beszéd megyei fordulójában II. helyezett Aydin Lejla 7.c, III. helyezett Karnis Imola 6.c
Felkészítő tanár: Barabás Irén

Lotz János országos szövegértési és helyesírási verseny megyei I. helyezett Sükösd Gergő 8.c.
Felkészítő tanár: Barabás Irén

Vasvári Pál Általános Iskola Szavalóversenye: megyei I. helyezés – Sükösd Gergő 8.c; megyei különdíj: Szecsődi Beatrix 7.c
Felkészítő tanár: Barabás Irén

Tudás Bajnokság megyei döntő matematikából II. helyezés Szakács Milán
Felkészítő tanár: Varga Piroska

Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny megyei I. helyezett Csibrik Annamária, III. Aydin Lejla 7.c
Felkészítő tanár: Barabás Irén

Országos Diákszínjátszó Találkozó - bronz minősítés: Petőfi Diákszínpad (Nagy Tibor 12.b, Gremsperger Bence 12.b, Boda Donát 12.c, Makkos Ambrus 12.c, Szőnyegi Dóra 13.d, Kocsis Adrián 13.d, Márkus Mónika 11.b, Tőke Ferenc 11.b, Dobrovoczki Regina 11.a, Borostyán Zsófia 11.a, Kling Dóra 11.a, Szedlákovics Csaba 11.a, Leszkovszki Máté volt diákunk)
Felkészítő tanár: Leszkovszki Anna

Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó bronz minősítés 7.c és 8.c

7.c: Aydin Lejla, Barsi Boglárka, Boda Bálint, Bőle Péter, Csibrik Annamária, Gula István, Halasi Réka, Hegedüs Gergő, Hortobágyi Evelin Bianka, Horváth János Bence, Horváth Vivien, Kertész Attila, Kovács Gitta Tímea, Kovács Virág Fanni, Král András, Kutassy Gabriella, Lakatos Gitta, Lukács Kata, Nagy László Károly, Pető Ramóna Julianna, Rádi Eszter Orsolya, Rehány Tamás, Rohonczy Marcell, Szakács Milán László, Szecsődi Beatrix, Szecsődi Bence, Szőnyegi Dávid Márk, Tóth Lilla Nóra, Varga Cintia, Varga Zoltán

8.c: Balogh Csenge, Barabás József, Bauer Ildikó, Bóka Ferenc, Demeter Máté, Hollósi Kata, Horváth István, Huszár Boróka Márta, Lovász Bence, Márkovics Dániel, Rigó Orsolya, Sükösd Gergő, Verebélyi Masa

Felkészítő tanár: Barabás Irén (7.c), Takács Sándor (8.c)

„Puskin és hősei” Országos Középiskolai Verseny I. helyezés Fekete Kitti 11.c, II. helyezés László Csilla 11.c
Felkészítő tanár: Barabás Irén

ELTE Russzisztikai Központ Országos Multimédiás Verseny orosz nyelvből (megyei forduló nem volt) Fekete Kitti 4. helyezés
Felkészítő tanár: Barabás Irén

Fejér Megyei Diáknapok

bronz minősítés:

- Siák Magdolna 11.c szavalat kategóriában

Felkészítő tanár: Barabás Irén

- Bodoki Bernadett és Várady-Szabó Márton duó könnyűzene kategóriában

Felkészítő tanár: Molnárné Bereczk Hedvig

- Petőfi Diákszínpad (Nagy Tibor 12.b, Gremsperger Bence 12.b, Boda Donát 12.c, Makkos Ambrus 12.c, Szőnyegi Dóra 13.d, Kocsis Adrián 13.d, Márkus Mónika 11.b, Tőke Ferenc 11.b, Dobrovoczki Regina 11.a, Borostyán Zsófia 11.a, Kling Dóra 11.a, Szedlákovics Csaba 11.a, Leszkovszki Máté volt diákunk)
Felkészítő tanár: Leszkovszki Anna

ezüst minősítés:

- Bátai Nóra és Nyikos Nóra duó szólóének kategóriában, Siák Magdolna, Bodoki Bernadett, Kovács Evelin könnyűzene kategóriában
Felkészítő tanár: Molnárné Bereczk Hedvig

Farkas Gyula Emlékverseny (Sárosd) – I. helyezés

Balogh Csenge, Bauer Ildikó, Barabás József, Bóka Ferenc, Demeter Máté, Hollósi        Kata, Horváth Amelita, Horváth István, Huszár Boróka Márta, Lovász Balázs,    Márkovics Dániel, Rigó Orsolya, Sükösd Gergő, Verebélyi Masa  (8.c osztály)
Felkészítő tanár: Takács Sándor

A Himnusz-mondó verseny eredményei

5-6. osztály (29 versenyző)

Kiemelt arany minősítés:

Horváth Zsombor 6. c (közönségdíjas)

Arany minősítés:

Farkas Dóra 6. c

Gazsó Anna 6. c

Karnis Imola 6. c

Mészáros Fanni 6. c

Németh Roland 6. c

Szarka Éva 6. c (közönségdíjas)

Ezüst minősítés:

Fábián Petra 6. c

Holl Benedek 6. c

Horváth Áron 5. c (közönségdíjas)

Huszár Adrienn 6. c

Kurcsics Martina 6. c

Lajtos Laura 6. c

Molnár Eszter 5. c

Németh Ramóna 5. c

Sándor Fanni 5. c

Szadai Bettina 5. c

Bronz minősítés:

Balogh Luca 6. c

Csőgör Klaudia 6. c

Ferenczi Regina 5. c

Hegedüs Bence 5. c

Huszár Boldizsár 5. c

Kolompár Dorina 5. c

Kovács Péter 5. c

Král Rebeka 6. c

Nagy Nóra 5. c

Németh Dóra 5. c

Répási Eszter 5. c

Szabó Klaudia 5. c

7-8. osztály (20 versenyző)

Arany minősítés:

Horváth István 8. c (közönségdíjas)

Szecsődi Beatrix 7. c

Ezüst minősítés:

Bauer Ildikó 8. c

Csibrik Annamária 7. c

Fekécs Alex 8. c

Hollósi Kata 8. c

Szakács Milán 7. c

Tóth Lilla Nóra 7. c

Bronz minősítés:

Balogh Csenge 8. c

Bőle Péter 7. c

Halasi Réka 7. c

Jászter Vanda 8. c

Kovács Gitta Tímea 7. c

Lakatos Gitta 7. c

Márkovics Dániel 8. c

Pető Ramóna 7. c

Rehány Tamás 7. c

Rigó Orsolya 8. c

Száka Márk 8. c

Szőnyegi Dávid 7. c

9-12. évfolyam (17 versenyző)

Arany minősítés:

Kovács Evelin 11. c (közönségdíjas)

Makkos Anna Ráhel 10. c

Ezüst minősítés:

Dobrovóczki Regina 11. a

Dörögdy Anna 10. c

Jákob Zsuzsanna 10. a

Kling Dóra 11. a

Nyikos Nóra 9. a

Siák Magdolna 11. c

Szadai Norbert 11. c

Turi Diána 9. a

Várady-Szabó Márton 10. c (közönségdíjas)

Bronz minősítés:

Borostyán Zsófia 11. a

Farkas Dániel 9. c

Král Friderika 9. c

Szőnyegi Bence 9. a

Tőke Luca 9. a

Vágvölgyi Bence 11. c

 
Diákbábel
Ökoiskola
Banner
Határtalanul
Banner
Versünnep
Banner
Bánffy Szalon
Banner
NTP
Banner