Közösségi szolgálat
Belépés



SÁRBOGÁRDI PETŐFI SÁNDOR GIMNÁZIUM

2014-2015-ös tanév megyei és országos eredményei

(I. II. és III. helyezés)

Huszár Boróka Márta (9.c) a Zrínyi matematikaversenyen a megye 3. legjobb eredményét érte el.

 

Bolyai matematikaversenyen I. helyezett Huszár Bálint, Jászter Vanda, Lovász Bence, Wessely Adrián (9.c), III. helyezett Sükösd Gergő, Huszár Boróka, Bóka Ferenc, Demeter Máté (9.c)

A Tudásbajnokság (matematika) megyei fordulóján Szakács Milán 3. helyezést ért el.

A "Szép Magyar Beszéd" verseny megyei I. helyezettje Varnyu Péter (12.a), III.helyezett Sükösd Gergő (9.c).

A Kazinczy Ferencről elnevezett Szép magyar beszéd verseny országos, Kárpát-medencei döntőjében a 85 gimnáziumi tanuló között volt iskolánk 12. a osztályos tanulója, Varnyu Péter, aki szereplésével a 20 Kazinczy-érmet kapott versenyző közé került.

A Nyelvész megyei fordulóján Németh Dániel (5.c) III. helyezést ért el.

Szépkiejtési verseny megyei III. helyezés Németh Dániel (5.c).

A Bod Péter könyvtárhasználati verseny megyei fordulóján Huszár Boróka Márta (9.c) és Csibrik Annamária (8.c) I. helyezést értek el, Aydin Lejla (8.c) és Sükösd Gergő (9.c) pedig II. helyen végeztek.

A Vörösmarty Mihály megyei szavalóversenyen Makkos Anna Ráhel (11.c) első helyezést ért el.

J-ly megyei helyesírásversenyen Németh Dániel 5.c osztályos tanuló 2. helyen, Kristóf Klaudia Napsugár 7.c osztályos tanuló 3. helyen végzett.

A Tudásbajnokság (irodalom) megyei döntőjén Szénási Benedek 5.c osztályos tanuló 1. helyezést ért el.

Vasvári Pál Általános Iskola megyei szavalóversenyen különdíjban részesült Fábián Petra (7.c) és Szecsődi Beatrix (8.c).

Sárosdi Farkas Gyula szavalóverseny első helyezett Ujházi Renáta (6.c), második helyezett Rádi Eszter (8.c), második Szénási Benedek (5.c), harmadik helyezés Németh Dóra (6.c)

Farkas Gyula emlékverseny I. helyezés: Bőle Péter, Szakács Milán, Gula István, Boda Bálint, Halasi Réka, Tóth Lilla Nóra, Aydin Lejla, Lukács Kata, Csibrik Annamária, Horváth János, Král András (8.c)

A megyei három szeres diákolimpián (gyűrű, talaj, szekrényugrás) a Goldberger Marcell 12.d, Kósa Szilárd 12.d, Lőkös Róbert 12.a és Szakács Tamás Sándor 11.a osztályos tanulók alkotta csapat III. helyezést ért el.

Diákolimpia megyei atlétikai verseny; súlylökés II. helyezés: Barsi Boglárka

Kósa Szilárd 13.d – KöMaL országos matematika verseny 8. helyezés (Igaz, hogy nem 1-3. helyezés, de ez egy nagyon rangos országos matematikai verseny)

Goldberger Marcell 13.d – kézilabda megyei I. helyezés

Kovács Fanni 13.d – Fixüléses Tízevezős országos bajnokságok I és II. helyezés

Fejér Megyei Diáknapokon elért eredmények:

Arany különdíjas a Petőfi Színpad a Keddi Kompánia csoport János vitéz művével.

Diósi György 9.a, Huszár András 6.c, Král Fiderika 10.c, Makkos Anna Ráhel 11.c, Németh Dóra 6.c, Szadai Bettina 6.c, Molnár Eszter 6.c, Újházi Renáta 6.c

Bronz minősítéses a Petőfi Színpad a Kidobott bálna csoport A lány, aki anorexiás akart lenni művével.

Borostyán Zsófia 12.a, Gráczer Asztrik 10.c, Kling Dóra 12.a, Král Friderika 10.c, Hir Regina 10.c, Rigó Orsolya 9.c, Lovász Bence 9.c, Szedlákovics Csaba 12.c

Arany minősítéses Huszár Boróka Márta (9.c) képzőművészet kategóriában.

Ezüst minősítéses Halasi Nóra (11.c) képzőművészet kategóriában.

Arany minősítés Barsi Balázs (11.c) próza kategóriában.

Bronz minősítést ért az Énekkarunk.

Arany minősítéses Bodoki Bernadett (10.a) könnyűzene kategóriában.

Bronz minősítéses Gráczer Asztrik (10.c) könnyűzene kategóriában.

Amatőr röplabda diákolimpia megyei döntő V-VI. korcsoport:

- Fiú középiskolás bajnokság I. helyezés ( + országos 6. hely) (Aranyos Attila 10.a, Baki Dániel 11.c, Farkas Gábor 11.a, Horváth Márk 11.c, Kovács Martin 10.a, Pap Bence 12.b, Révész Csaba 11.c, Szénási Gergely 11.c, Vámosi Kristóf 11.a).

- Lány középiskolás bajnokság II. helyezés (Bodoki Bernadett 10.a, Boros Barbara 9.a, Bugyik Barbara 11.c, Halasi Nóra 11.c, Huszár Fruzsina 11.c, Kiszl Fanni 11.c, Kovács Adrienn 11.c, Márkus Helga 12.a, Szedlákovics Fanni 11.a, Szemler Lilla 9.a).

Fiú megyei labdarúgó diákolimpia IV. korcsoport I. helyezés.

Boda Bálint, Bőle Péter, Gula István, Horváth István, Král András, Rohonczy Marcell, Szakács Milán, Szecsődi Bence, Varga Zoltán 8. c osztályos tanulók

 

 
Diákbábel
Ökoiskola
Banner
Határtalanul
Banner
Versünnep
Banner
Bánffy Szalon
Banner
NTP
Banner