Közösségi szolgálat
Belépés



SÁRBOGÁRDI PETŐFI SÁNDOR GIMNÁZIUM

2015-2016-os tanév megyei és országos eredményei

(I. II. és III. helyezés)

A "Szép Magyar Beszéd" verseny megyei I. helyezettje Sükösd Gergő (10.c)

A Kazinczy Ferencről elnevezett Szép magyar beszéd verseny országos, Kárpát-medencei döntőjében a 85 gimnáziumi tanuló között volt iskolánk 10. c osztályos tanulója, Sükösd  Gergő, aki szereplésével a 20 Kazinczy-érmet kapott versenyző közé került.

Vörösmarty Mihály Megyei Szavalóverseny

3. hely Makkos Anna Ráhel 12.c

j/ly megyei helyesírási verseny

1. hely Krencz Ábel 5.c

2. hely Kristóf Napsugár 8.c

Lotz János országos szövegértési és helyesírási verseny megyei forduló

2. hely             Tránszky Kitti 7.c

2. hely             Sükösd Gergő 10.c

Farkas Gyula-napok Sárosd

Szavalóverseny

1. helyezés: Biró Bence 7.c

3. helyezés Csibi Laura 6.c és Fábián Petra 8.c

Megyei matematika verseny:

Kósa Szilárd 2. helyezés

(Kósa Szilárd a matematika OKTV második fordulójába is bejutott.)

Országos Diákszínjátszó Találkozó Regionális forduló - Ezüst minősítés - „Bőrönd Társulat”

Barsi Balázs és Makkos Anna Ráhel 12.c, Tóth Gergő 6.c

Különdíj: Makkos Anna Ráhel 12.c

Fejér Megyei Diáknapok – Arany minősítés „Bőrönd Társulat”

Barsi Balázs és Makkos Anna Ráhel 12.c, Tóth Gergő 6.c

Fejér Megyei Diáknapok – Bronz minősítés - „Alma Alakulat”

Gráczer Asztrik, Hír Regina és Král Fiderika 11.c, Rigó Orsolya és Lovász Bence 10.c, Makkos Anna Ráhel 12.c, János Krisztina 9.b, Gyarmati Ágnes 9.a

Fejér Megyei Diáknapok egyéb eredményei:

Szavalat –       Gráczer Asztrik 11.c ezüst minősítés

Kovács Kinga Melitta 10.a bronz minősítés

Tóth Lilla Nóra 9.c ezüst minősítés

Szecsődi Beatrix 9.c bronz minősítés

Irodalmi kategória – Jászter Vanda 10.c bronz minősítés

Rajz – Halasi Nóra 12.c         bronz minősítés

Weöres Sándor Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló – bronz minősítés + „Eleven színpadi jelenlét” különdíja - „Petőfi Színpad”

Király Karolina, Kovács Réka és Sükösd Csenge 5.c, Tóth Gergő 6.c, Molnár Eszter, Szabó Klaudia, Szadai Bettina és Ujházi Renáta 7.c

Weöres Sándor Gyermekszínjátszó Találkozó megyei forduló – „Pontosan kivitelezett színpadi játék” különdíja – „Petőfi Kisszínpad”

Csibi Laura, Lippai Kata Luca, Répási Nóra Lili, Szénási Benedek, Tóth Laura Petra, Várszegi Jázmin 6.c

Bod Péter országos könyvtárhasználati verseny

Huszár Boróka Márta 10.c – megyei 2. helyezés; országos döntő – 2. helyezés

Csibrik Annamária 9.c – megyei 3. helyezés; Gazsó Anna 8.c – megyei 2. helyezés

Költőnk és kora – vetélkedő József Attiláról

Megyei 3. helyezés – Csibrik Annamária, Lukács Kata, Szecsődi Beatrix és Tóth Lilla Nóra 9.c

Alapműveleti Matematika Verseny

Megyei 3. helyezés: Györök Árpád Koppány 5.c

Forgó Morgó Országos Rajzpályázat – 1. helyezés 5-8. évfolyam

Országos Angol Nyelvi Verseny

Megyei 1. helyezett: Kristóf Napsugár 8.c

(Országos döntő: 23. helyezés)

OKTV Francia nyelv megyei I. helyezés

Halasi Nóra 12.c  - Fejér megyéből egyedül ő jutott a francia nyelvi verseny döntőjébe

(Országos döntő 16. helyezés, ami a felvételi eljárásban 50 többletpontot jelentett számára)

„Döntésünk a jövőnk” prevenciós verseny megyei II. helyezés:

Csibrik Annamária, Horváth János Bence, Lukács Kata, Tóth Lilla Nóra 9.c

Diákolimpia röplabda amatőr V-VI. korcsoport

Lány megyei döntő 1. hely (+ országos döntő 17. hely)

Bodoki Bernadett 11.a, Boros Barbara 10.a, Bugyik Barbara 12.c , Huszár Fruzsina Ágota 12.c, Kiszl Fanni  12.c, Kovács Adrienn 12.c, Szedlákovics Fanni 12.a, Szemler Lilla 10.a

Diákolimpia röplabda amatőr V-VI. korcsoport

Fiú megyei döntő 1. hely

(+ országos döntő 9. hely)

Baki Dániel 12.c, Farkas Gábor 12.a, Horváth Márk 12.c, Huber Ádám 10.a, Molnár Péter 12.c, Németh Kristóf 12.c, Révész Csaba 12.c, Szemler Dávid Márk 10.a, Szénási Gergely 12.c , Vámosi Kristóf 12.a

Sakk egyéni megyei diákolimpia

5 korcsoport: 1. hely Lovász Bence 10.c és 2. hely Szakács Milán 9.c

6. korcsoport: 3. hely Molnár Péter 12.c

Teremlabdarúgás Diákolimpia V-VI. korcsoport – megyei döntő 3. helyezés

Barabás József, Demeter Dávid, Fekécs Alex, Goldberger Marcell, Horváth István, Márkovics Dániel, Németh Kristóf, Sükösd Gergő

Kézilabda Diákolimpia országos előselejtező V-VI. korcsoport – 2. helyezés

Aranyos Attila, Barabás József, Fekécs Alex, Goldberger Marcell, Gula István, Horváth István, Márkovics Dániel, Schwarcz Márk, Sükösd Gergő, Tutuc Eric Joel

Kispályás labdarúgás Diákolimpia V-VI. korcsoport – Megyei 1. helyezés

(+ országos döntő 6. helyezés)

 

Barabás József, Fekécs Alex, Goldberger Marcell, Gula István, Horváth István, Král András, Márkovics Dániel, Németh Kristóf, Schwarcz Márk, Tutuc Eric Joel

 
Diákbábel
Menza
Már csak...

 

Ökoiskola
Banner
Határtalanul
Banner
Versünnep
Banner
Bánffy Szalon
Banner
NTP
Banner