Közösségi szolgálat
Belépés



SÁRBOGÁRDI PETŐFI SÁNDOR GIMNÁZIUM

2016-2017-es tanév megyei és országos eredményei

(I. II. és III. helyezés)

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – megyei 2. helyezés

Dániel Zsolt, Király Kristóf, Krencz Ábel, Szőnyegi Tamás – 6.c

Vörösmarty megyei szavalóverseny – Szadai Bettina – 8.c különdíj

Megyei helyesírási verseny (j-ly)

1. hely – Krencz Ábel 6.c

3. hely – Németh Ramóna 8.c

Megyei helyesírási verseny (j-ly)

3. hely – Németh Dániel 7.c

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – „Pannónia” körzeti (a Dunától nyugatra elhelyezkedő megyék – 11. évfolyam)

Jászter Vanda, Verebélyi Masa, Hollósi Kata, Tóth Réka – megyei 1. helyezés, körzeti 3. hely

SÉTA – Aranytoll – díj (megyei díj)  - Csibrik Annamária 10.c

Magyar kultúra napja versmondó verseny

Biró Bence 8.c – 2. hely

Lotz János országos szövegértési és helyesírási verseny:

Németh Dániel 7.c                 megyei 3. hely

Csibi Laura 7.c                       megyei 3. hely

Kristóf Klaudia Napsugár      megyei 1. hely (országos döntőbe jutott)

Szép magyar beszéd

Aydin Lejla 10.c – megyei 2. hely (országos döntőbe jutott)

Tankerületi helyesírási csapatverseny – I. helyezés

Ambrózi-Nagy Barnabás, Györök Árpád, Krencz Ábel – 6.c,

Tankerületi egyéni helyesírási verseny

1. helyezés: Krencz Ábel

2. helyezés: Györök Árpád

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Krencz Ábel 6.c – megyei 2. helyezés

Farkas Gyula napok – 1. helyezés

Farkas Jázmin, Kocsis Kevin, Kovács Réka, Krencz Ábel, Kristóf Gergő, Luczek Diána, Lukácsi Nóra, Majer László István, Pap Míra Mónika, Sudár Lara, Sükösd Csenge, Szőnyegi Tamás (6.c)

Farkas Gyula napok – 2. helyezés

Biró Bence, Bóka Kristóf, Fenyvesi Liliána, Hegedüs Bence, Németh Dóra, Pataki Mátyás, Szabó Klaudia, Vinklmann Tamás (8.c)

Farkas Gyula napok szavalóverseny:

Tóth Laura Petra 7.c – 1. helyezés

Makkos Illés Marcell 5.c – 3. helyezés

Dániel Zsolt Dániel 6.c – 1. helyezés

Szabó Klaudia 8.c – 2. helyezés

Édes anyanyelvünk verseny

megyei 1. helyezés: Sükösd Gergő 11.c (országos döntőbe jutott; időpont: 2017 október)

megyei 3. helyezés: Huszár Boróka Márta 11.c

Bod Péter könyvtárhasználati verseny

megyei 1. helyezés Csibi Laura 7.c

megyei 3. helyezés Léki Kitti 7.c

megyei 3. helyezés Csibrik Annamária 10.c

Hétköznapi hősök országos olvasóverseny

Simon Hanna és Vámosi Nikol Boglárka (5.d) – 3. helyezés

Fejér Megyei Diáknapok

Versmondás

Gráczer Asztrik 12.c arany minősítés

Kovács Kinga 11.a     ezüst minősítés

Král Friderika 12.c     ezüst minősítés

Szecsődi Beatrix 10.c arany minősítés

Horváth István 11./c   arany minősítés

Tóth Lilla Nóra 10.c   ezüst minősítés

Irodalmi kategória

Verebélyi Masa 11.c              bronz minősítés

Tóth Réka 11.c                       bronz minősítés

Huszár Boróka Márta 11.c     bronz minősítés

Rajz képzőművészet

Tóth Lilla Nóra 10.c              arany minősítés

Huszár Boróka Márta 11.c     ezüst minősítés

Könnyűzene

Bodoki Bernadett 12.a           arany minősítés

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó találkozó megyei forduló

5.d – bronz minősítés és „Jó a kedvem” különdíj

7.c – bronz minősítés

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó találkozó megyei forduló

Petőfi Színpad (5.c; 6.c; 7.c; 8.c) – ezüst minősítés

Geiger Nikolett, Jászter Botond, Kovács Dominika, Lukácsi Botond, Makkos Illés Marcell, Mondovics Lara, Varga Gábor levente, Virág Benjamin 5.c; Kovács Réka, Sükösd Csenge 6.c; Tóth Gergő 7.c; Molnár Eszter, Szabó Klaudia, Szadai Bettina, Ujházi Renáta 8.c

Döntésünk a jövőnk! – megyei prevenciós verseny

Csibrik Annamária, Horváth János, Lukács Kata, Tóth Lilla (10.c) 2. helyezés

Döntésünk a jövőnk! – megyei plakátverseny

Csibrik Annamária, Horváth János, Lukács Kata, Tóth Lilla (10.c) 2. helyezés

Alapműveleti Matematikaverseny

megyei 1. helyezés: Krencz Ábel 6.c

Tudásbajnokság

Anyanyelv

megyei 3. helyezés: Németh Dániel 7.c

Tudásbajnokság

Angol nyelv

megyei 3. helyezés: Király Kristóf 6.c

Tudásbajnokság

Matematika

megyei 2. helyezés: Németh Lilla Noémi 7.c

Tudásbajnokság

Biológia

megyei 1. helyezés: Szénási Benedek 7.c (országos döntőbe jutott)

LADIK médiavetélkedő

megyei 3. helyezés: Csibi Laura, Lippai Kata Luca, Németh Lilla, Szénási Benedek, Tóth Gergő (7.c)

Sporteredmények

Kispályás labdarúgás VI. korcsoport fiúk megyei döntő – 1. helyezés (országos 5. hely)

Barabás József, Boda Bálint, Fekécs Alex, Horváth István, Huszár Bálint, Huszár Tamás, Král András, Márkovics Dániel, Schwarcz Márk, Sükösd Gergő,Tutuc Eric Joel

Kézilabda VI. kcs. megyei döntő – megyei 2. hely

Aranyos Attila, Barabás József, Bóka Ferenc, Fekécs Alex, Gula István, Horváth István, Král András, Márkovics Dániel, Rohonczy Marcell, Szecsődi Bence, Tutuc Eric Joel, Varga Zoltán

Futsal IV. kcs. körzeti Diákolimpia – körzeti 2. hely

Biró Bence, Hegedüs Bence Attila, Holl Domonkos, Horváth Áron Máté, Horváth Attila Roland, Huszár András, Lóránt Bálint, Németh Dániel, Papp Dániel

Asztaltenisz diákolimpia – megyei 1. helyezés (országos 9. hely) – Buzás Ádám 9.a

Kosárlabda

VI. korcsoportos fiúcsapat „B” kategória megyei I. helyezés (országos 17. hely).

Barabás József, Bóka Ferenc, Bőle Péter, Demeter Máté, Fekécs Alex, Horváth István, Huszár Bálint, Lovács Bence, Sükösd Gergő, Tutuc Eric Joel, Varga Zoltán, Wessely Adrián

III. korcsoportos fiúk megyei 2. helyezés

Ambrózi-Nagy Barnabás, Bögyös Bálint, Bögyös Botond, Dániel Zsolt Dánel, Derner Péter, Gereny Bence, Györök Árpád Koppány, Király Kristóf, Kocsis Kevin, Krencz Ábel, Majer László, Szőnyegi Tamás Lajos

Röplabda

A röplabda diákolimpia megyei fordulóján a V-VI. korcsoportos lányok 1. helyezést értek el (országos 15. hely)

Bodoki Bernadett 12.a, Boros Barbara, Szemler Lilla 11.a, Král Rebeka 9.c, Müller Anna 10.a, Szulimán Patrícia 10.b, Szenci Dorina, Szőnyegi Kitti, Tatár Izabella 9.a

A röplabda diákolimpia megyei fordulóján a V-VI. korcsoportos fiúk 2. helyezést értek el

Aranyos Attila, Borbély Balázs, Kovács Martin 12.a, Szemler Dávid, Huber Ádám, Pordán Mátyás, Csizmadia Bence11.a, Enczi Kristóf 10.a, Bogárdi Richárd, Léki Dominik, Révész Péter, Vámosi Milán 9.a

Országos Szövetségi verseny – röplabda III. korcsoport 2. hely

Bögyös Botond, Kiszl Marcell, Kiszl Viktória, Jászter Botond 5.c, Már Zétény 5.d

Országos Szövetségi verseny – röplabda III. korcsoport 2. hely

Bögyös Bálint 6.c, Szalai Ádám, Krausz Kasszandra, Simon Hanna 5.d, Györök Árpád Koppány 6.c

Országos Szövetségi verseny – röplabda III. korcsoport 3. hely

Bögyös Botond, Kiszl Marcell, Kiszl Viktória, Jászter Botond 5.c, Már Zétény 5.d

Légpuskás lövészet megyei szövetségi verseny 3. helyezés: Erlich Róbert 9.a


További megyei és országos eredményeink:

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – megyei 4. helyezés

Aranyos Lilla, Aranyos Nelli, Sudár Lara, Pap Míra – 6.c

Megyei helyesírási verseny (j-ly)

4. hely – Varga Gábor Levente 5.c

Lotz János országos szövegértési és helyesírási verseny:

Lippai Luca Kata 7.c              megyei 4. hely

Németh Lilla 7.c                    megyei 7. hely

Tóth Laura Petra 7.c              megyei 10. hely

Kovács Gitta Tímea 10.c       megyei 4. és országos 20. helyezés

Lukács Kata 10.c                   megyei 6. hely

Csibrik Annamária 10.c         megyei 8. hely

Rehány Tamás 10.c -             megyei 9. hely

Tóth Lilla Nóra 10.c-             megyei 10. hely

Kurcsics Martina                    megyei 4. hely

Nyelvész Bendegúz

Németh Dáneil 7.c – megyei 12.  hely

„Utazás Wittenbergbe” – történelem verseny (Megyei levéltár)

Ambrózi Miklós, Enczi Kristóf, Fekete András, Oszláczki János 10.a - megyei 5. hely

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Németh Dániel 7.c                 megyei 8. hely

Lippai Kata Luca 7.c             megyei 10. hely

Varga Gábor Levente 5.c       megyei 10. hely

Költőnk és kora verseny

Csibrik Annamária, Lukács Kata, Szecsődi Beatrix, Tóth Lilla Nóra (10.c) megyei 7. helyezés

Dániel Kitti, Ihász Attila 12.a, Kovács Kinga 11.a, Gráczer Asztrik 12.c – megyei 8. helyezés

Illyés mesemondó verseny (Cece):

Nemes-Tóth Janka 5.c – 3. helyezés

Biró Bence 8.c – 2. helyezés

Alapműveleti Matematikaverseny

megyei 5. helyezés: Györök Árpád Koppány 6.c

Megyei Matematikaverseny döntőjébe jutottak:

Bóka Ferenc, Demeter Máté és Huszár Bálint 11.c

Zrínyi Matematikaverseny – megyei 15. helyezés: Krencz Ábel 6.c

Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny országos döntőjébe jutott Györök Árpád Koppány 6.c

Internetes Matematikaverseny – Györök Árpád Koppány 6.c     (még nincs eredmény)

Tudásbajnokság

Anyanyelv

megyei 8. helyezés: Már Zétény 5.d

Tudásbajnokság

Biológia

megyei 10. helyezés: Léki Kitti 7.c

Bod Péter könyvtárhasználati verseny

megyei 5. helyezés Répási Nóra 7.c

megyei 4. helyezés Bőle Péter 10.c

megyei 5. helyezés Gazsó Anna 9.c

Implom József helyesírási verseny

megyei 11. helyezés Csibrik Annamáris 10.c

LADIK médiavetélkedő

megyei 4. helyezés: Horog Dóra, Huszár Kitti, Pető Fanni, Szunyog Amina, Várszegi Jázmin (7.c)

megyei 5. helyezés: Bereczk Szonja, Rudniczai Levente, Tatár Laura, Tóth Laura Petra, Tóth Daniella (7.c)

 

 
Diákbábel
Menza
Már csak...

 

Ökoiskola
Banner
Határtalanul
Banner
Versünnep
Banner
Bánffy Szalon
Banner
NTP
Banner