Közösségi szolgálat
Belépés



2017-2018

J-ly helyesírási verseny:

Varga Gábor Levente 6/c megyei II.

Krencz Ábel 7/c megyei I.

Németh Dániel 8/c megyei IV.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny: -megyei I. , országos döntő 20. hely

.

Dániel Zsolt Dániel 7/c

Király Kristóf 7/c

Krencz Ábel 7/c

Szőnyegi Tamás 7/c

Kézilabda Diákolimpia, körzeti verseny III.kcs.fiú: - I.hely

Bögyös Botond 6/c Derner Péter 6/d Varga Botond 5/c

Varga Gábor Levente 6/c Csomai Martin 6/d

Virág Benjamin 6/c Szalai Ádám 6/d

Palotás Péter 6/c Már Zétény 6/d

Megyei Röplabda Diákolimpia B kat. V-VI.kcs. lány: - I.hely

Borgátai Korina 11/a Révész Fruzsina 10/a

Boros Barbara 11/b Szemler Lilla 12/a

Hollósi Kata 12/c Szőnyegi Kitti 10/a

Král Rebeka 10/c Szulimán Patrícia 11/b

Müller Anna 11/a Tatár Izabella 10/a

Nagy Beatrix 12/b

Megyei Röplabda Diákolimpia B kat. V-VI.kcs. fiú: - II. hely

Huber Ádám 12/a Erlich Róbert 10/a

Pordán Mátyás 12/a Léki Dominik Zoltán 10/a

Szemler Dávid 12/a Lendvai Gábor 10/a

Bereczk Bence 10/a Vámosi Milán 10/a

Bogárdi Richard 10/a Enczi Kristóf Koppány 11/a

Révész Péter 10/a

Kézilabda Diákolimpia megyei elődöntő III.kcs. fiú: - II.hely

Bögyös Botond 6/c Derner Péter 6/d Varga Botond 5/c

Varga Gábor Levente 6/c Csomai Martin 6/d

Virág Benjamin 6/c Szalai Ádám 6/d

Palotás Péter 6/c Már Zétény 6/d

Röplabda Diákolimpia megyei verseny III.kcs.fiú: - II.hely

Bögyös Botond 6/c Derner Péter 6/d

Varga Gábor Levente 6/c Már Zétény 6/d

Virág Benjamin 6/c Csomai Martin 6/d

Palotás Péter 6/c Szalai Martin 6/d

Kézilabda Diákolimpia megyei verseny III.kcs.fiú: - III.hely

Bögyös Botond 6/c Derner Péter 6/d

Varga Gábor Levente 6/c Már Zétény 6/d

Palotás Péter 6/c Csomai Martin 6/d

Virág Benjamin 6/c Szalai Martin 6/d

Országos Röplabda Szövetségi verseny: - II.hely

Bögyös Bálint 7/c Kiszl Viktória 6/c Krausz Kasszandra 6/d

Györök Árpád 7/c Kiszl Marcell 6/c Molnár Doroti 6/d

Pap Míra Mónika 7/c Már Zétény 6/d Szalai Ádám 6/d

Lotz János országos szövegértési és helyesírási verseny: - országos döntő 3. hely

Tatai Boglárka 9/a

Implom József országos helyesírási verseny:

Megye 15.

Csizmadia Bence 12/a

Megyei 17.

Kovács Gitta Tímea 11/c

Lotz János országos helyesírási és szövegértési verseny:

Megyei 2. : Csibi Laura Anna 8/c Megyei 8. : Lippai Luca Kata 8/c

Megyei 4. : Répási Nóra Lili 8/c Megyei 12. : Németh Lilla 8/c

Megyei 5. : Németh Dávid 8/c Megyei 17. : Tóth Laura Petra 8/c

Megyei 7. : Pető Fanni 8/c

Bod Péter országos könyvtárhasználati verseny:

Megyei I. , Országos 14. : Csibi Laura Anna 8/c

Megyei II. : Léki Kitti 8/c

Megyei III. : Lippai Luca Kata 8/c

Megyei II. : Gazsó Anna 10/c

Megyei III. : Léhmann Dorottya 10/c

Megye IV. : Enyedi Gréta 10/c

Szép Magyar Beszéd verseny 5-8. évf.:

Megye I. : Varga Gábor Levente 6/c

A Petőfi nevét viselő középiskolák országos találkozója irodalmi verseny

Petőfi életéről és költészetéről:

II. hely : Halasi Réka,Lukács Kata,Tóth Lilla Nóra – csapatban

Hogyan lehet barátod az internet? – országos informatikai és műveltségi verseny:

Az országos döntő 10 versenyzője közé jutott: Csibrik Annamária 11/c

Nyelvész – Bendegúz verseny:

Megyei III. : Németh Dániel 8/c

Farkas Gyula napok Sárosd szavalóverseny:

II. hely : Makkos Illés Marcell 6/c II. hely : Szénási Benedek 8/c

Farkas Gyula napok Sárosd Komplex természettudományos verseny:

Sudár Lara, Krencz Ábel, Szőnyegi Tamás II. Hely

Kovács Réka, Kristóf Gergő, Sükösd Csenge III. hely

Megyei matematika verseny

Rehány Tamás II. hely

Simonyi Zsigmond országos helyesírási verseny:

Megyei 13. : Varga Gábor Levente 6/c

Megyei 18. : Nemes-Tóth Janka 6/c

Megyei 17. : Csibi Laura Anna 8/c

Megyei 22. : Pető Fanni 8/c

Weöres Sándor Gyermekszínjátszó fesztivál:

Bronz minősítés

Geiger Nikolett,Nemes Tóth Janka,Kovács Dominika, Mondovics Lara, Makkos Illés Marcell,Virág Benjámin,Jászter Botond (6/c)

Fejér Megyei Diáknapok, diákszínpad kategória:

Ezüst minősítés

Molnár Eszter,Szabó Klaudia,Szadai Bettina, Tránszky Kitti 9/c

Görgey Artúr országos légfegyveres emlékverseny:

II. helyezés: Ferenczi Dániel 11/b

Nyíltirányzéki légpuskás és légpisztolyos megyei bajnokság:

II. helyezés: Ferenczi Dániel 11/b

FMTTSZ különdíja IV. Görgey Artúr kupa döntőn legeredményesebb légpuskás Fejér megyei fiú:

- Ferenczi Dániel 11/b

Tudásbajnokság , Angol nyelv:

Megyei II. : Tóth Ádám 6/d

Alapműveleti matematika verseny

Krencz Ábel 7.c megyei I. helyezés

Györök Árpád 7.c megyei II. helyezés

Képességfejlesztő levelezős matematika verseny

Györök Árpád 7.c egyéni országos I. helyzés

Labdarúgás V – VI. korcsoport, fiú, Labdarúgás csapat - megyei I. hely

Ambrózi Miklós Márkovics Dániel

Barabás József Morvai Kristóf

Fekécs Alex Sükösd Gergő

Gula István Szecsődi Bence

Horváth István Varga Zoltán

Futsal V - VI. korcsoport, fiú, Futsal csapat - megyei II.hely

Ambrózi Miklós Márkovics Dániel Bögyös Bendegúz Géza

Barabás József Boda Bálint Horváth Zsombor

Fekécs Alex Sükösd Gergő Kisari Kevin István

Gula István Szecsődi Bence

Horváth István Varga Zoltán

Kosárlabda V – VI. korcsoport ”B” kategória, fiú, Kosárlabda csapat ”B” kategória

megyei II.hely

Barabás József Pataki Mátyás Wessely Adrián

Demeter Máté Sükösd Gergő Györök Árpád Koppány

Fekécs Alex Szőnyegi Dávid Rudnicai Levente

Horváth István Varga Zoltán

Márkovics Dániel Vinklmann Tamás Albert

Kosárlabda IV. korcsoport, fiú, Kosárlabda csapat - megyei III.hely

Ambrózi Nagy Barnabás Király Kristóf Szőnyegi Tamás Lajos

Bögyös Bálint Kocsis Kevin Tóth Gergő

Dániel Zsolt Dániel Krencz Ábel

Gereny Bence Majer László

Labdarúgás IV. korcsoport, fiú, Labdarúgás csapat - megyei II.hely

Barabás Zsolt Dávid Horváth Attila Roland

Bögyös Bálint Palotás Péter

Gereny Bence Szalai Ádám

Györök Árpád Koppány

 
Vakok és gyengénlátók számára
Banner
Diákbábel
Határtalanul
Banner
KRÉTA e-napló
Banner
NTP
Banner
EFOP képek
Banner