Közösségi szolgálat
Belépés



Megyei, országos versenyek 2018-2019

I-III. helyezés

Tanuló neve

Szint

(országos/megyei)

Verseny megnevezése

Helyezés

Aydin Lejla Katalin

megyei

Szép magyar beszéd

III.

Buzás Ádám

megyei

asztalitenisz diákolimpia

I.

Cseszneki Daniella

országos

Forgó Morgó Országos Rajzverseny

III.

Csibi Laura Anna

megyei

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny

III.

Dániel Zsolt Dániel

megyei

Farkas Gyula Napok Szavalóverseny

I.

Jákob Ágnes

országos

A Petőfi nevét viselő iskolák országos találkozója

III.

Kis Hajnalka

országos

Forgó Morgó Országos Rajzverseny

III.

Kovács Virág Fanni

országos

A Petőfi nevét viselő iskolák országos találkozója (Rajzverseny)

III.

Krencz Ábel

megyei

j-ly helyesírási verseny

I.

Krencz Ábel

megyei

országos

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

II.

III.

Lippai Kata Luca

megyei

országos

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny

I.

III.

Lippai Kata Luca

megyei

országos

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

III.

IV.

Lukács Kata

megyei

országos

OKTV francia nyelv

I.

18.

Nemes-Tóth Janka

megyei

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny

I.

Nemes-Tóth Janka

megyei

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

III.

Németh Dániel

megyei

országos

Országos Francia Nyelvi Tanulmányi Verseny (OÁTV)

I.

5.

Nyikos Barnabás

országos

A budapesti Francia Intézet „Francia nyelvet népszerűsítő pályázata”

III.

Nyikos Barnabás

országos

Országos Általános Iskolai Francia Nyelvi Tanulmányi Verseny (OÁTV)

22.

Oszlánczi Bálint

megyei

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny

II.

Oszlánczi Bálint

megyei

országos

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

I.

14.

Pap Míra Mónika

megyei

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

III.

Tatai Boglárka

megyei

országos

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

I.

4.

Varga Gábor Levente

megyei

országos

atlétika kislabdahajítás diákolimpia

I.

4.

Varga Gábor Levente

megyei

j-ly helyesírási verseny

II.

Varga Gábor Levente

megyei

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

III.

Varga Gábor Levente

megyei

országos

Nyelvész verseny

I.

16.

Varga Gábor Levente

megyei

Szép magyar Beszéd Verseny

II.

Bögyös Bálint, Bögyös-Vitéz Botond, Derner Péter, Szalai Ádám, Már Zétény, Kiszl Marcell, Morvai Zsombor

megyei

labdarúgás diákolimpia IV. kcs. fiú

II.

Bögyös Bendegúz Géza, Deák Zala, Gógán Ádám, Gógán Richárd, Gula István, Horváth Attila Roland, Horváth Bálint, Horváth Zsombor

megyei

országos

labdarúgás diákolimpia VI. kcs. fiú

I.

13.

Bőle Péter, Fekete András, Gereny Bence, Gula István, Kocsis Kevin, Krencz Ábel, Pataki Mátyás Olivér, Rohonczy Marcell, Szakács Milán László, Varga Zoltán, Vinklmann Tamás Albert, Szecsődi Bence

megyei

kosárlabda diákolimpia

III.

Fenyvesi Liliána, Molnár Eszter, Répási Eszter Csenge, Vinklmann Tamás Albert

megyei

Prevenciós verseny az AIDS világnapja alkalmából - Plakátverseny

I.

Fenyvesi Liliána, Molnár Eszter, Répási Eszter Csenge, Vinklmann Tamás Albert

megyei

Prevenciós verseny az AIDS világnapja alkalmából - vetélkedő

III.

Györök Árpád, Krencz Ábel, Szőnyegi Tamás Lajos

országos I. forduló

országos II. forduló

Hyperion országos tanulmányi történelmi verseny a görög-római kultúráról

döntős

10.

Kovács Réka, Lukácsi Nóra, Sudár Lara

megyei

Farkas Gyula Napok Természettudományos verseny

II.

Krencz Ábel, Kristóf Gergő, Szőnyegi Tamás

megyei

Farkas Gyula Napok Természettudományos verseny

I.

Molnár Eszter, Szabó Klaudia, Szadai Bettina, Németh Dóra, Tránszky Kitti

regionális

Regionális Diákszínjátszó Találkozó, Veszprém

ezüst

 
Vakok és gyengénlátók számára
Banner
Diákbábel
Határtalanul
Banner
KRÉTA e-napló
Banner
NTP
Banner
EFOP képek
Banner